Λινές/βαμβακερές τσάντες (tote bags) με ψηφιακή εκτύπωση και στις δύο πλευρές. Η περίσταση είναι μια γλυκύτατη κυρία ετών 70 η οποία γιορτάζει τα εβδομηκοστά της γενέθλια!
![Ψηφιακή εκτύπωση σε λινή/βαμβακερή τσάντα | NewMan Ψηφιακή εκτύπωση σε λινή/βαμβακερή τσάντα](https://newman.com.gr/wp-content/uploads/2018/06/MG_7377-copy-1024x683.jpg)
Η εκτύπωση είναι ψηφιακή σε κόκκινο χρώμα η ηλικία 70 στη μία πλευρά, και ένα παζλ αριθμών στην άλλη πλευρά σε διάφορα χρώματα. Όπως κι αν προσθέσεις τους αριθμούς, πάντα 70 θα βγαίνει. Χαρούμενα 70στά γενέθλια!
![Χαρούμενα 70στά Γενέθλια! | NewMan Χαρούμενα 70στά Γενέθλια!](https://newman.com.gr/wp-content/uploads/2018/06/MG_7382-copy-1024x683.jpg)
![Χαρούμενα 70στά Γενέθλια! | NewMan Χαρούμενα 70στά Γενέθλια!](https://newman.com.gr/wp-content/uploads/2018/06/MG_7389-copy-1024x683.jpg)
![Ψηφιακή εκτύπωση σε λινή/βαμβακερή τσάντα | NewMan Ψηφιακή εκτύπωση σε λινή/βαμβακερή τσάντα](https://newman.com.gr/wp-content/uploads/2018/06/MG_7390-copy-1024x683.jpg)
Για να εκτυπώσεις σε τσάντες επικοινώνησε μαζί μας.
Επιμέλεια φωτογραφιών Newman Co. 2018