Το Tales in Gold είναι ένα online κατάστημα κοσμημάτων στην πλατφόρμα αγοραπωλησίας του Etsy. Για το Tales in Gold τυπώσαμε ροζ σατέν κορδέλα με τεχνική θερμοτυπίας το λογότυπο σε χρυσό χρώμα.
![Tales in gold - Fine jewelry τυπωμένη ροζ σατέν κορδέλα με χρυσό λογότυπο | NewMan Tales in gold - Fine jewelry τυπωμένη ροζ σατέν κορδέλα με χρυσό λογότυπο](https://newman.com.gr/wp-content/uploads/2018/02/MG_0798-copy-755x1024.jpg)
![Tales in gold - Fine jewelry τυπωμένη ροζ σατέν κορδέλα με χρυσό λογότυπο | NewMan Tales in gold - Fine jewelry τυπωμένη ροζ σατέν κορδέλα με χρυσό λογότυπο](https://newman.com.gr/wp-content/uploads/2018/02/MG_0781-copy-1024x1016.jpg)
Για να μάθεις περισσότερα σχετικά με την τεχνική της θερμοτυπίας (ή μεταλλοτυπία) δες το άρθρο μας εδώ. Για να τυπώσεις κι εσύ σε κορδέλα δες τις επιλογές τυπωμένης κορδέλας στη σελίδα μας εδώ.
Επιμέλεια φωτογραφιών Newman Co. 2018